reklama sponzorom

Futbalové podujatie na Brestovci dňa 22. 7. 2023.

TJ Jednota Brestovec usporiadala dňa 22. júla 2023 od 13,00 hodiny (so neskorej noci) veľmi vydarené podujatie Pod Solniskom s názvom - "Futbalové podujatie na Brestovci". Uskutočnili sa 4 futbalové zápasy, výborná zábava a bohatá tombola. Ďakujeme všetkým za účasť, organizátorom za namáhavú prácu a sponzorom za dary. A samozrejme sa tešíme na podobnú akciu o rok.

1.   Zápas prípraviek U8 a U9:   Brestovec - Myjava (8:17).

Na úvod podujatia sa konal zápas prípraviek U8 a U9. Chlapci a dievčatá sa rozdelili na 2 tímy - Brestovec (biele dresy) a Myjava (bielo - čierne dresy). Napriek nízkemu veku odviedli hráči (a hráčky) bojovný futbal. Po zaujímavom zápase 2x 25 minút sa zrodil výsledok 8:17 (pre hráčov "Myjavy").

VIDEO z akcie 22. 7. 2023 (zostrih):

Zápas prípraviek U8 a U9 TJ Brestovec - TJ Spartak Myjava (8 : 17).

2.   Zápas prípraviek U11:   TJ Spartak Myjava - MFK Stará Turá (4 : 4),
na penalty zvíťazili hráči Myjavy

Ako druhý v poradí sa konal zápas prípraviek U11 medzi tímami TJ Spartak Myjava a MFK Stará Turá. Aj tu sme videli bojovný futbal s viacerými perfektnými akciami hráčov alebo brankárov (aj na úrovni "dospeláckeho" futbalu). Po tvrdom boji 2x 25 minút (na malom ihrisku a na malé bránky) skončil zápas výsledkom 4:4. Potom nasledovali penalty, z ktorých na koniec víťazne vyšiel tým Myjavy.

Zápas prípraviek U11 TJ Spartak Myjava - MFK Stará Turá (4 : 4),
na penalty zvíťazili hráči Myjavy.

3.   Zápas "starých pánov":   Myjava - DAF Stará Turá (12 : 2).

V poradí tretím zápasom hostí podujatia potešili "starí páni" Myjavy a BAF Stará Turá. Na strane "Myjavy" sa predstavili aj bývalí ligoví hráči Myjavy ako Peter Majerník, Tomáš Bruško či Pavol Kosík. Samozrejme, zápasu sa zúčastnili aj starší hráči Brestovca. Pravdepodobne vekový aj výkonnostný rozdiel mužstiev spôsobil pomerne vysokú výhru Myjavy 12:2. Ale aj tento zápas bol bohatý na pekné futbalové akcie a výkony hráčov. A určite tiež príjemné stretnutia "po rokoch".

VIDEO z akcie 22. 7. 2023 (zostrih):

Zápas "starých pánov" Myjavy a DAF Stará Turá (12 : 2).

4.   Zápas (prípravný):   TJ Brestovec - TJ Spartak Myjava "B" (Turá Lúka) - 1 : 1.

V poradí štvrtým bol prípravný zápas: TJ Brestovec - TJ Spartak Myjava "B" (Turá Lúka). Pred začiatkom nového súťažného ročníka posilnené družstvo Brestovca vyzvalo družstvo s odchovancami Myjavy, ktoré pôsobí o 2 súťažné kategórie vyššie. Videli sme pekný zápas s výsledkom 1:1.

VIDEO z akcie 22. 7. 2023 (zostrih):

Prípravný zápas: TJ Brestovec - TJ Spartak Myjava "B" (Turá Lúka)

text k videu

5.   Občerstvenie, tombola, zábava (diskotéka).

Počas celej akcie bolo pre všetkých účastníkov a hostí pripravené chutné občerstvenie - jedlo (guláš z diviny, cigánska pečienka, hot-dog, PopCorn, ...), alko, nealko, sladkosti (cukrovinky, cukrová vata) a podobne.

Pre deti boli pripravené nafukovacie (skákacie) hrady a šmýkačky, lukostreľba, jazda na poníkoch, maľovanie na tvár a ďalšie atrakcie. V čase od 17,00 do 19,30 hodiny bola tiež decká diskotéka.

Po futbalových zápasoch sa uskutočnilo losovanie bohatej tomboly. V tombole nechýbali ani atraktívne ceny ako 2 bicykle, decká autosedačka, tablet, LCD televízor, elektrický gril a mnohé ďalšie. Víťazi jednotlivých cien (ktorým samozrejme gratulujeme) sa určite potešili. Poďakovanie patrí prirodzene hlavne sponzorom, ktorí prispeli cenami do tejto tomboly. Cena jedného tombolového lístka bola 2 EURÁ.

Na koniec - od 19,30 hod. (až do neskorej noci) sa konala veselá zábava "pod taktovkou" DJ Adama z Vrbového. Vstupné na celé podujatie bolo "grátis"!!!

tombola

foto z tomboly

foto zo zábavy

VIDEO z akcie 22. 7. 2023 (zostrih):

Občerstvenie, tombola a zábava (diskotéka)

Fotografie v plnom rozlíšení si môžete stiahnúť TU (foto-original.zip - 1GB !).