TJ Družstevník Vlára Ľuborča (1) : (4) TJ Jednota Brestovec

vysledok

PO 4. KOLE VEDIEME TABUĽKU

TJ DRUŽSTEVNÍK VLÁRA ĽUBORČA - TJ JEDNOTA BRESTOVEC 1:4

HODNOTENIE ZÁPASU:
Brestovec sa predstavil ako vyspelé družstvo. V 12. minúte zahodil veľkú príležitosť Valsa, ktorý netrafil prázdnu bránu. V 19. minúte si to však vynahradil, keď si jeho pas domáci brankár zrazil do vlastnej brány. Už o 4 minúty utiekol obrane hostí Pecha a zvýšil na 2:0. Hneď o ďalšie 2 minúty sa opäť presadil Valsa a v 32. minúte po ďalšom brejku znovu Pecha.

Po prestávke si Brestovec postrážil výsledok, hoci zahodili niekoľko sľubných príležitosti. Domácim povolil iba kozmetickú zmenu skóre, keď sa presadil Juraj Belko a znížil na konečných 1:4.

Brestovec do toho!

Zaujímavosťou zápasu bolo rozhodcovské obsadenie - dve mladé rozhodkyne (Klaudia Kubánová HR, Sandra Matejovíčová AR), mali do trojky najstaršieho rozhodcu Vincenta Valápku.