VIDEO zo zápasu (nahraný PRIAMY PRENOS):

vysledok

ĎALŠIE DOMÁCE VÍŤAZSTVO
Brestovec – Dolná Poruba 2:1 (1:0)

HODNOTENIE ZÁPASU:
V 7. minúte sa zrodila prvá väčšia šanca. Centrovanú loptu zakončil Pecha, no brankár Marušinec jeho volej kryl. V 16. minúte zahrával priamy kop Obuch a jeho strieľaný center skončil v sieti (1:0). V 29. minúte po pase Šimeka sa uvoľnil Pecha, no namieril iba do bočnej siete. V 34. minúte sa do šance dostal Valsa, no z 10 m prestrelil.

Do druhého polčasu nastúpili lepšie hostia. V 53. minúte sa do brejku dostal Tvrdoň, ale Havlík jeho zakončenie nohou reflexívne vyrazil. V 65. minúte sa za obranu dostal Bajzík, no zo šestnástky v dobrej pozícii prestrelil. V 71. minúte sa uvoľnil pred šestnástkou T. Suchý a strelou k tyči vyrovnal (1:1). V 80. minúte po rohu dobre hlavičkoval Vrábel, no Marušinec bravúrne zasiahol. Pri konci sa iskrilo. Na každej strane bol vylúčený jeden hráč. V štvrtej minúte nadstaveného času sa k odrazenej lopte dostal na ľavej strane Valsa, ktorý prízemnou strelou našiel na päťke osamoteného striedajúceho Némethyho, ktorý rozhodol, že tri body zostanú v Brestovci (2:1).

Víťazstvom proti Dolnej Porube sme predĺžili sériu bez prehry v tejto sezóne na 5 zápasov, čiže ostávame neporazení. Vyzdvihnúť treba výkon Mareka Vrábela, ktorý v zápase dominoval v defenzívnej činnosti.