VIDEO zo zápasu (nahraný PRIAMY PRENOS):

text k videu

vysledok

BRESTOVEC NA ČELE TABUĽKY

HODNOTENIE ZÁPASU:

Prvý polčas bol vyrovnaný. Hostia mali viacero zaujímavých akcií, ktoré však gólom neskončili. Domáci postupom času preberali iniciatívu do svojich rúk a v závere polčasu ju korunovali gólom po priamom kope. Na loptu si najvyššie naskočil Vrábel a hlavičkou poslal Brestovec do vedenia.

Po prestávke boli domáci čoraz dominantnejší, výraznou mierou im v tom pomohol druhý gól Pechu. Po hodine už na 3:0 pridal Valsa. Brestovec v tom čase už na ihrisku dominoval. Skóre stretnutia uzavrel Pecha na 4:0. Domáci vyhrali zaslúžene.

Hráči zápasu: Pecha a Havlík