VIDEO zo zápasu (nahraný PRIAMY PRENOS):

TRI BODY OSTALI POD SOLNISKOM.
TJ Jednota Brestovec - TJ Slovan Zamarovce 3:2 (1:1)
Góly Brestovca: Némethy, Valsa, Kubica.

HODNOTENIE ZÁPASU:

Ujala sa hneď úvodná akcia zápasu, keď Pecha v 2. minúte vysunul Valsu, ktorý prihral Némethymu a ten po zasekávačke otvoril skóre (1:0). V 20. minúte unikol po krídle Dominik Drienka. Centrom našiel v šestnástke Losonszkého a ten vyrovnal (1:1). V 34. minúte sa po rohu hostí dostal do brejku Pecha, no jeho strela mierila iba do rúk brankára Drienku.

V druhom polčase získali hneď po rozohratí lopty Brestovčania loptu a Valsa prestrelil Drienku – 2:1. Už o dve minúty zakončil v dobrej pozícií Némethy. Drienka loptu vyrazil pred Pechu, no toho na kolenách Drienka na bránkovej čiare zázračne vychytal. V 56. minúte zaváhal pri odkope domáci stopér, čo hostia využili na strelenie vyrovnávajúceho gólu Losonszkým (2:2). V ďalších minútach si dve šance vypracovali oba tímy. Najväčšia sa zrodila v 88. minúte, keď Pecha stratenú loptu z čiary vrátil na jedenástku Valsovi, ktorý však z voleja mieril nad bránu. V piatej minúte nadstaveného času zahrával Pecha rohový kop. A Kubica hlavičkou rozhodol (3:2) o tom, že všetky body zostali na Brestovci.