logo OŠK Slovan Beckov    logo OŠK Slovan Beckov

15. 10. 2023 o 15,30 hod.
TJ Jednota Brestovec - OŠK Slovan Beckov - (0) : (1)

VIDEO zo zápasu (nahraný PRIAMY PRENOS):

text k videu

PRVÁ DOMÁCA PREHRA V SEZÓNE.
TJ JEDNOTA BRESTOVEC - OŠK SLOVAN BECKOV 0:1 (0:0)

Prvá veľká príležitosť sa zrodila na domácej strane. Obuch našiel centrom voľného Valsu, ktorý hlavou netrafil bránu. V 35. minúte bol v šestnástke faulovaný Valsa, no Horešovu penaltu brankár Urban vytesnil na roh. V 41. minúte Némethy vysunul do šestnástky Kubicu, ktorého strelu z voleja vyrazil brankár pred dobiehajúceho Kubicu, no ten mieril vedľa.

V 50. minúte po centri Čerešňu netrafil loptu rybičkou hlavou Valsa. V 60. minúte si vypracovali veľkú príležitosť hostia, keď Pecha z bránkovej čiary vykopával zakončenie jedného z hráča hostí. V 75. minúte sa do veľkej šance dostal Andrej Bončo, no moment na zakončenie trestuhodne premárnil. V 81. minúte domáci trestuhodne stratili v útočnej fáze loptu a Macho z 30 metrov vystrelil, lopta tesne pred bránou skočila, a skončila v sieti. Brestovcu sa už nepodarilo dostať do tempa a hostia umnou hrou tesné víťazstvo ustrážili.

S prehľadom rozhodoval Brezina pred 220 divákmi.

Hráči zápasu: Kubica - Petkov

Brestovec do toho!