s FK Podolie 3. 2. 2024
0 : 2 (0 : 2).

Druhý prípravný zápas Brestovca (jar 2023/2024):
TJ JEDNOTA BRESTOVEC - OŠK Podolie 0:2 (0:2)

V poradí druhý prípravný zápas odohrali futbalisti FK Brestovec proti účastníkovi 5. ligy mužstvu OŠK Podolie. Zápas sa uskutočnil v sobotu dňa 3. 2. 2024 o 10.00 hodine na UT v Novom Meste nad Váhom.

PRIEBEH ZÁPASU:

1.    Od úvodu zápasu mali hráči Brestovca optickú prevahu, čo však neviedlo k streleniu gólu napriek niekoľkým náznakom šancí. Naopak, v polovici prvého polčasu sa po dvoch chybách v našej obrane, ku ktorým došlo v krátkom slede za sebou dostal súper z Podolia do dvojgólového vedenia. Naďalej mali hráči Brestovca loptu na svojich kopačkách častejšie, avšak ich šance zostali do konca prvého polčasu nepremené a tak sa hráči rozišli do kabín za polčasového stavu (0:2).

2.    V druhom polčase sa obraz hry prakticky nezmenil, futbalisti Brestovca si postupne vytvorili niekoľko šancí na strelenie gólu, avšak pri zakončení ich sprevádzala strelecká smola. Hráči Podolia stiahnutí na vlastnej polovici hrozili najmá z brejkov, ktoré pohotovo vyriešil brankár Hučko. Do konca zápasu sa skóre nezmenilo a tak si naši chlapci pripísali prvú prehru v prebiehajúcej zimnej príprave.