TJ Jednota Brestovec (3) : (1) OŠK Trenčianske Stankovce B

VIDEO zo zápasu (resp. nahraný PRIAMY PRENOS):

text k videu

vysledok

V ŠLÁGRI KOLA VÍŤAZSTVO FUTBALISTOV BRESTOVCA.
TJ Jednota Brestovec 3:1 (1:1) OŠK Trenčianske Stankovce "B"

Po úvodnej oťukávačke zaujal až v 13. minúte priamy kop Horeša, ktorý skončil tesne nad brvnom. O dve minúty na opačnej strane zahrávali hostia vydarenú štandardku a Sedláček hlavou otvoril skóre. V 36. minúte nakopol loptu dopredu Šturdík. Hlavou ju predlžoval Valsa a po nedorozumení hosťujúceho stopéra s brankárom skončila lopta v sieti. V 44. minúte Stankovce vyšachovali obranu domácich. Hučko strelu hosťujúceho útočníka z uhla vyrazil na roh.

Do druhého polčasu vstúpili lepšie hráči Brestovca. Hneď z úvodnej akcie priťukol loptu hlavou Pecha po strieľanom centri Valsovi a ten obstrelil Rožníka – 2:1. V 60. minúte prenikol do šestnástky po krídle Čerešňa, spätnou prihrávkou našiel Némethyho, ktorý vo veľkej príležitosti mieril do brankára. Od 70. minúty prevzali iniciatívu hostia, no Hučko ich strely zo stredných vzdialeností s prehľadom chytal. V 81. minúte po pase Caltíka sa cez stopérov hostí pretlačil Valsa. Jeho zakončenie síce brankár vyrazil, no rovno na hlavu Valsu, ktorý tak do prázdnej brány zvýšil na 3:1.

Pred 100 divákmi v slušnom zápase spoľahlivo rozhodoval Cibulka.