TJ Slovan Dolná Poruba (0) : (3) TJ Jednota Brestovec

vysledok

Z DOLNEJ PORUBY VEZIEME TRI BODY - CENNÉ VÍŤAZSTVO NA PÔDE DOLNEJ PORUBY.
TJ Slovan Dolná Poruba 0:3 (0:1) TJ Jednota Brestovec

Stretnutie 20. kola VII. ligy medzi domácou Dolnou Porubou a hosťami z Brestovca začalo z oboch strán opatrne. Až do 30. minúty sa družstvá iba oťukávali a väčšiu šancu si v tejto minúte vypracoval až Némethy. V 44. minúte zahrával priamy kop z 35 metrov Erik Pecha a jeho strela skončila v pravom vinkli domáceho brankára Marušiaka.

V 65. minúte sa zrodila aj príležitosť domáceho družstva, keď v rohu 16-ky vyťukali Dávid Suchý s Tomášom Suchým brestovskú obranu a strela druhého menovaného zo 16 metrov tesne minula žrď Havlíkovej brány. V 75. minúte Čerešňa z ľavej strany hlavou prihral do 5-ky Némethymu, ale domáca obrana pred prázdnou bránou pred nabiehajúcim Némethym odvrátila loptu na roh. O minútu sa v 16-ke prekľučkoval domácou obranou Martin Valsa a jeho strela skončila tesne vedľa. O ďalšiu minútu si to však Martin Valsa vynahradil, keď sa opäť prekľučkoval v pokutovom území cez domácich hráčov a zvýšil na 0:2. V 89. minúte centroval do pokutového územia Obuch, Pecha hlavou priťukol Valsovi a ten do prázdnej brány pečatil víťazstvo na konečných 0:3.

S prehľadom rozhodovali:   Stanislav Jaroš (Senad Bukva, Jozef Stračiak).
130 divákov.

BRESTOVEC DO TOHO !

Výstavný gól Erika Pechu z priameho (35 metrového) kopu (zdroj: facebook "Futbal v OBFZ TN"):