logo Očkov

Pozvánka na majstrovský futbalový zápas s TJ Družstevník Očkov dňa 7. 4. 2024.

Futbalový oddiel TJ Jednota Brestovec Vás srdečne pozýva na majstrovské futbalové stretnutie 21. kola VII. ligy HUMMEL - OBFZ TN (2023/2024). Zápas odohrajú mužstvá TJ Jednota Brestovec a TJ Družstevník Očkov "konečne" na domácom ihrisku v Brestovci (Pod Solniskom) v nedeľu 7. apríla 2024 o 16,00 hodine.

Ako predzápasy sa uskutočnia duely prípraviek:
TJ Jednota Brestovec - ŠK Modrová o 14:00 hodine a
FK STARÁ MYJAVA - ŠK Modrová o 13:00 hodine.

pozvánka- plagátik