OŠK Slovan Beckov - TJ Jednota Brestovec - (3) : (0)

vysledok

PREHRA NA PÔDE BECKOVA.
OŠK Slovan Beckov - 3:0 (1:0 / 2:0) - TJ Jednota Brestovec

V 26. kole najvyššej oblastnej súťaže privítali súperi z Beckova lídra súťaže, nad ktorým sa chceli vytiahnuť a sťažiť mu postupové ambície. V prvom polčase sa hral opatrný futbal, hostia hrozili kombináciami pred bránkou domácich. Domáci sa dočkali z priameho kopu v 39. minúte, keď po darovanom priamom kope Andrej Važan "angličákom" otvoril skóre zápasu - 1:0.

V druhom polčase Brestovčania zatlačili domácich, vypracovali si viacero príležitostí, ktoré však ostali nepremenené. V 23. minúte sa hosťom podarilo vyrovnať, no na prekvapenie aj domácich hráčov a fanúšikov postranný rozhodca Nedbal odmával ofsajd a hlavný rozhodca tak gól neuznal. Hlavný rozhodca zápasu aj neskôr svojimi verdiktami situáciu na ihrisku zbytočne na nevôľu oboch mužstiev znervóznil. V 88. minúte, pri hre Brestovca vabank, zvýšil Žabár na 2:0. Takzvaný klinec do rakvy zatĺkol výstavným gólom na 3:0 Andrej Bončo.

Pred 150 divákmi rozhodoval s chybami Jakub Barančík (asistenti rozhodcu - Nedbal, Karlík).