logo TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce    logo TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Pozvánka na majstrovský futbalový zápas s TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - 26. 5. 2024.

Pozývame Vás na (v jarnej časti súťažného ročníka 2023 / 2024 - VII. ligy HUMMEL - OBFZ Trenčín) už trinásty majstrovský futbalový zápas (28. kolo), ktorý odohrajú mužstvá TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce a TJ Jednota Brestovec na ihrisku súpera (FI Veľké Bierovce) - v nedeľu 26. 5. 2024 o 17,30 hodine.

Doprava individuálna ...