TJ Jednota Brestovec (3) : (2) TJ Slovan Trenčianska Turná

VIDEO zo zápasu (resp. nahraný PRIAMY PRENOS):

vysledok

VÍŤAZNÁ DOMÁCA ROZLÚČKA SO SEZÓNOU (ĎALŠIA DOMÁCA VÝHRA S TRENČIANSKOU TURNOU)
TJ Jednota Brestovec 3:2 (2:1 / 1:1) TJ Slovan Trenčianska Turná

Hostia pred nástupom na zápas vytvorili domácim hráčom ako víťazom ligy bránu víťazov. Za toto milé gesto im patrí vďaka.

Domáci sa ujali vedenia už v 3. minúte, keď si Gažovu strelu z veľkého uhla zrazil brankár Lutišan do vlastnej siete. V 17. minúte po prihrávke Valsu vnikol do šestnástky Gaža a podarilo sa mu skórovať aj druhý raz. Hostia znížili v 32. minúte, keď sa po priamom kope zrazenom múrom dostal k lopte Vonkomer a skóroval – 2:1. O dve minúty zastavila Valsove jemné zakončenie žrď.

V 49. minúte brankár Havlík podbehol loptu a Vonkomer ju doťukol do prázdnej brány – 2:2. V ďalšom priebehu strieľal Obuch v nebezpečnej pozícii. O dve minúty aj osamotený Kubica hlavičkoval, no lopta zakaždým skončila v náručí Lutišana. V 78. minúte po akcii, ktorú rozbehol Pecha, sa lopta dostala k striedajúcemu Gálikovi, ktorý obohral i brankára, zakončoval do prázdnej brány, no loptu tesne pred čiarou odkopol obranca do bezpečia. Po tlaku domácich sa Brestovcu predsa len podarilo skórovať. Po prihrávke Obucha z bránkovej čiary rozvlnil sieť Pecha. Domáci zaslúžene zvíťazili.

Po zápase predseda Obfz Trenčín Ivan Gróf odovzdal domácim pohár a mohli sa začať oslavy.

Pred 200 divákmi spoľahlivo rozhodoval Maraz. Asistenti rozhodcu - Lukáč, Nagy.