Futbalový klub Kľúčové - TJ Jednota Brestovec - (5) : (4)

vysledok

NA ZÁVER PREHRA V KĽÚČOVOM
Futbalový klub Kľúčové - 5:4 (2:1 / 3:3) - TJ Jednota Brestovec

V poslednom zápase sezóny pricestoval už istý majster ligy z Brestovca do Kľúčového.
Domáci mali šancu skončiť v tabuľke na treťom mieste, ale museli vyhrať. Od začiatku zápasu išlo Kľúčové za víťazstvom. Domáci boli aktívnejší a hostí k ničomu nepúšťali. Po jednej z pekných akcií sa presadil P. Vavruš. O pár minút po spornej penalte sa presadil domáci najlepší strelec J. Beňo. Za stavu 2:0 domáci trocha poľavili a to Brestovec hneď využil, keď sa mu podarilo znížiť na 2:1 Valsom.

Do druhého polčasu opäť nastúpili lepšie domáci a Beňo zvyšoval v 50. a v 57. minúte až 4:1. Od tohto momentu boli lepší zase Brestovčania, ktorí v priebehu 15 minút dokázali vyrovnať dvomi gólmi Pechu a jedným Kubicu na 4:4. Domácim sa však nakoniec podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď sa v 87. minúte stredom obrany predral J. Beňo, obišiel aj brankára a pečatil výsledok zápasu na 5:4.